אילן יוחסין משפחתי

 

אילן היוחסין המשפחתי שלנו מתפרס על פני תקופה של כ-190 שנה וכולל שמות ושנות לידה של בני משפחה ב-8 דורות החל בתחילת המאה ה – 19 ועד היום.

אילן יוחסין חלקי. באתר זה מופיע אילן יוחסין חלקי בלבד. בני המשפחה מסומנים בצבע צהוב. שמותיהם של חתנים וכלות אשר הצטרפו למשפחה במשך השנים ניכרים בצבע תכלת. האילן המופיע כאן  נכתב במקור כמסמך word בגרסת אינטרנט מקוצרת. כדי לשמור על חיסיון וצנעת הפרט, האילן מופיע כאן כתמונה אשר איננה חשופה למנועי חיפוש. אילן היוחסין המקוצר המופיע כאן, הוכן לקראת יום הולדתו ה- 80 של שלמה צוקרמן שחל בחודש אפריל 2004 והמידע באילן מעודכן עד לתאריך זה. המסמך המקורי הודפס על לוח מתכת ואפשר לראותו במסגרת על הקיר הדרומי בבית הכנסת "בית יהודה" בשכונת "בית יעקב". כל המעונין להוסיף או לתקן פרטים מוזמן לכתוב אלינו לכתובת הבאה

 

אילן יוחסין מלא. אילן יוחסין בגרסתו הגנאולוגית המלאה כוללת גם את אילן היוחסין המשפחתי של כל אחד מהחתנים והכלות. אילן מקצועי זה מכיל כ- 3000 שמות עם תמונות, תאריכי לידה, פטירה, ונישואין, ומתפרס על פני כמה מאות שנים. את האילן המלא הזה אפשר לראות באתר מיוחד שנבנה בעמל רב ע"י מרב ומריו שכטמן, בכתובת: www.myheritage.co.il.  כדי לשמור על פרטיות המידע (צנעת הפרט) יש צורך בקבלת אישור כניסה לאתר.
כדי לקבל אישור כניסה לאתר
My Heritage יש לכתוב למנהל האתר בכתובת הבאה:

 

   
 
 

אילן יוחסין משפחתי חלקי

לאילן זה מצורפת טבלת פרטים אישיים, תאריכים של ימי הולדת, נישואים ואזכרות כדי לצפות בטבלה יש לקבל הרשאה ממפעיל האתר  
.
לראש העמוד   שלחו את כתובת האתר

.

אתר תולדות המשפחה. כל הזכויות שמורות ל אגן מחשוב © 2006 - 2019
Jerusalem - Family Geneology Site Copyright AGN © 2006 - 2019

תחקיר, כתיבה, עריכה, עיצוב: אריה גילאי
 כתובת אתר המשפחה:  www.jerusalem-family.org     כתובת אתר האספנות המשפחתי:  www.gilai.com